.

.

ekqw015l Бања Пластични Двојно Слоеви Одвод Сапун Случај Носителот Тоалет и Туш, Сапун, Чинија Зелена

ekqw015l Бања Пластични Двојно Слоеви Одвод Сапун Случај Носителот Тоалет и Туш, Сапун, Чинија Зелена

DEN 933.60
Достапност
Залиха

Едноставен и свежа боја, погодна за купатило, кујна, итн.Карактеристики : Трајни, Двојно Слоеви, Мазна Работ, Одвод.Големина : 10.8 cm x 7.8 cm x 2.5 cm/4.25" x 3.07" x 0.98" (Прибл.).Изработени од еко-пријателски пластични материјали, трајни производи за долго време да го користите.Двојно слоеви дизајн, може да одвод лесно.Монтажни дизајн, лесен за чистење.Спецификација : Направи од еко-пријателски пластични материјали, трајни производи за долго време да го користите.Двојно слоеви дизајн, може да одвод лесно.Монтажни дизајн, лесен за чистење.Едноставен и свежа боја, погодна за купатило, кујна, итн.Тип : Сапун Случај Материјал : ПП Карактеристики : Трајни, Двојно Слоеви, Мазна Работ, Одвод Големина : 10.8 cm x 7.8 cm x 2.5 cm/4.25" x 3.07" x 0.98" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Сапун Случај.

Параметрите на стоката

Made from eco-friendly plastic material, durable for long time using. :
Double layers design, can draining easily. :
Detachable design, easy for cleaning. :
Simple and fresh color, suitable for bathroom, kitchen, etc. :
  :
Type:
Soap Case
Material:
PP
Features:
Durable, Double Layers, Smooth Edge, Draining
Size:
10.8cm x 7.8cm x 2.5cm/4.25 x 3.07 x 0.98 (Approx.)
Notes:
Due to the light and screen setting difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :
Please allow slight dimension difference due to different manual measurement. :
  :
Package Includes:
1 x Soap Case :

Подобро ви се допаѓа