.

.

Креативни Лепило Бања Јадење Плоча Сапун Носителот Сад Се Исцеди Сапун Кутија

Креативни Лепило Бања Јадење Плоча Сапун Носителот Сад Се Исцеди Сапун Кутија

DEN 991.20
Достапност
Залиха

Премиум материјалот, дебела и цврста, сигурна и.Специјален дизајн е мазна сапун од испаѓање.Совршени решенија за организирање на вашите секојдневни простор за живеење.Држи сапун за сува и лесно да се постигне.Одлично за дом и хотел бања употреба.Премиум материјалот, дебела и цврста, сигурна и .Специјален дизајн е мазна сапун од испаѓање.Совршени решенија за организирање на вашите секојдневни простор за живеење.Држи сапун за сува и лесно да се постигне.Одлично за дом и хотел бања употреба.Карактеристики : Материјал : plastic Size : 12.6x2.3x9cm Color : плава, беж, розова, purple Package се вклучени : 1 x Сапун Јадење Box Notes : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.2.Поради прирачник за мерење и различни мерни методи, ве молиме овозможи 1-3cm отстапување.Ви благодариме!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа