.

.

Сапун Јадења Се Исцеди Бања Сунѓерот Држачот За Ѕид За Правилно Поставена Организатор Складирање Багажник

Сапун Јадења Се Исцеди Бања Сунѓерот Држачот За Ѕид За Правилно Поставена Организатор Складирање Багажник

DEN 379.20
Достапност
Залиха

Изработени од АБС материјал : моделирање е едноставна и дарежлив, го линии се мазни и дренажа ефект е добро.Инка коси : канализација на вишокот вода, подржува soap суви и не мека.Залепени беспрекорно : инсталација не штети на ѕидот виси објекти се цврсти и не е лесно да , може да се користи постојано.Производство на опрема : фиксни и формирана од страна s, давање на производи од пластични маси комплетна структура и прецизни димензии.Мулти-функција : складирање тривијални, понудата проштална да се неуредна, може да се стави на сапун, пример, перење на садови сунѓер, четки и други мали нешта. 1.Изработени од АБС материјал : моделирање е едноставна и дарежлив, го линии се мазни и дренажа ефект е добро.2.Инка коси : канализација на вишокот вода, подржува soap суви и не мека.3.Залепени беспрекорно : инсталација не штети на ѕидот виси објекти се цврсти и не е лесно да , може да се користи постојано.4.Производство на опрема : фиксни и формирана од страна s, давање на производи од пластични маси комплетна структура и прецизни димензии.5.Мулти-функција : складирање тривијални, понудата проштална да се неуредна, може да се стави на сапун, пример, перење на садови сунѓер, четки и други мали нешта.Опис : Изработени од АБС материјал, едноставна и великодушни форма, мазни линии, инка во облик на наклонот, добра дренажа ефект.Спецификации : Боја : бела,жолта,црвена,сина(изборен)Материјал : ABSSize : 11x9x7.8cm Package се Вклучени : 1 x Не-означување на ѕид-монтирани на мозоци сапун box Notes : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.2.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа