.

.

Bloomposh Новороденче Сандали Бебе Девојки Цвет Бос Сандали Младата Години Летни Чевли

Bloomposh Новороденче Сандали Бебе Девојки Цвет Бос Сандали Младата Години Летни Чевли

DEN 215.76
Достапност
Залиха

Mterial:сатен лента,бисери.Соодветна возраст : 0-24months.Боја : бела,боја на слонова коска,розова,длабоко розова,mauve,зелена,корали,каки,јоргованот,праска.Пакет : една пара во една кеса.Бебе Сандали за Новороденче,Бебе,Години,бебе девојки,бебе момчиња.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа