.

.

Амазон Essentials Мажите Флип Пропадне Сандала

Амазон Essentials Мажите Флип Пропадне Сандала

DEN 244.32
Достапност
Залиха

100% Синтетички.Увезени.Синтетички единствена.Кожа-како материјал со мека и мазна на допир.Висок раст ева footbed со cushioned пети зафат.Против пролизгување единствена текстура.Еден бренд.Ние слушаме за повратни информации од корисниците и да ја прочистите секој детал да се осигураме дека нашиот облека се поудобно, повисок квалитет, и подолготраен—по пристапни цени за целото семејство.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа