.

.

adidas Унисекс-Возрасни Adissage Слајдови Сандала

adidas Унисекс-Возрасни Adissage Слајдови Сандала

DEN 622.80
Достапност
Залиха

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу 6-12 инчи од лак.Платформа мерки околу 0-3 инчи.Подигнете отворање мерки околу 0-3 инчи наоколу.Редовно се вклопуваат.Се лизга на изградба со кука и јамка затворање.Еден завој ЕВА горниот.Во комбинација Cloudfoam midsole и outsole.adidas Сандала Chillax во стил со Adissage сандала од adidas.На Adissage се одликува со прилагодливи синтетички горниот дел со масажа footbed што го прави за одмор и допир.Флексибилни вештачки единствена испорачува сигурен чекор, за изработка на овој една сандала што сјае во потоплите climes.Стр.кога('A').извршување(function(A) { A. на('а : проширувач : toggle_description : за да се префрлате : колапс', функција(податоци) { прозорец.скролувајте(0, податоци.проширувач.$проширувач[0].offset Top-100); }); }); adidas е име кое се залага за извонредност во сите сектори на спортот низ целиот свет.Визијата на компанијата основачот на Адолф Dassler стана реалност, и својата корпоративна филозофија е водечки принцип за наследник генерации.Идејата беше како.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа