.

.

Bloomposh Новороденче Сандали Бебе Девојки Цвет Бос Сандали Младата Години Летни Чевли

Bloomposh Новороденче Сандали Бебе Девојки Цвет Бос Сандали Младата Години Летни Чевли

DEN 215.76
Достапност
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Mterial:сатен лента,бисери.Соодветна возраст : 0-24months.Боја : бела,боја на слонова коска,розова,длабоко розова,mauve,зелена,корали,каки,јоргованот,праска.Пакет : една пара во една кеса.Бебе Сандали за Новороденче,Бебе,Години,бебе девојки,бебе момчиња.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа