.

.

ExpressItBest Cushioned slide (Слајд)-За Сандали/Слајдови за Мажи, Жени и Млади - Знаме на Мароко (Мароко) - Знаме на Мароко

ExpressItBest Cushioned slide (Слајд)-За Сандали/Слајдови за Мажи, Жени и Млади - Знаме на Мароко (Мароко) - Знаме

DEN 1576.80
Достапност
Залиха

УДОБНО : Овие се изградени за удобност!На footbed е направено од supersoft мемориска пена, кои, всушност, се враќа енергија на вашата нога.На лепенка рака ви овозможува да се прилагоди на вашиот комфор.Види ГОЛЕМИНАТА на ТАБЕЛАТА во опис за чевли големини.КВАЛИТЕТ : Овие трајни и високо-перформанси слајдови ќе трае со децении.Големо влијание гума/поли мешавина база, Мека поместена neoprene ремени со velco.Висок квалитет крои и собранието.Одличен подарок за себе или за пријатели и семејство да се изразат себеси во удобен и забавен начин!.Боите се светли и живописни и ќе трае со години да дојде.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : Ако не сте 100% задоволни по добивањето на својата цел, ве молиме ги споделите со нас веднаш.Ние нудиме no-кавга, без прашања праша гаранција за парите назад.Нашите производи во сите брод од Јужна Флорида, САД!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа