.

.

Quiksilver Унисекс-Дете Оаза Младите Сандала

Quiksilver Унисекс-Дете Оаза Младите Сандала

DEN 672.00
Достапност
Залиха

Човекот Направени.Увезени.Гумен ѓон.одликувајќи се со фино плетени најлон пети-пост со herringbone текстура.и заврши со свилен мрежа spacer лагер поддржани со пена за удобност и breathability.Специјални Функции Вклучуваат : Момчиња сандали направени со вода-friendly faux nubuck горниот.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа