.

.

Mepra AZB10381123 Immagina Салата Вилушка – [Пакет на 24], 23.4 cm, од не ' Рѓосувачки Челик Заврши, машина за миење Садови Безбедно Садови

Mepra AZB10381123 Immagina Салата Вилушка – [Пакет на 24], 23.4 cm, од не ' Рѓосувачки Челик Заврши, машина за

DEN 15630.48
Достапност
Залиха

Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО FLATWARE : Mepra Прибор за јадење е дизајниран да биде трајно и целосно машина за миење садови безбедно.Овој прибор за јадење е отпорна на ' рѓа, корозија, бледнее, tarnishing, и chipping да се обезбеди долгорочна flatware сет.ИТАЛИЈАНСКИ ИЗРАБОТЕНИ ДИЗАЈНИ : Mepra е познат за иновативност во дизајнот, благодарение на соработки со важни италијански дизајнери како што се Angelo Mangiarotti.Сега ќе можете да лесно да се донесе парче Направени во Италија историјата на вашата маса.Се ДОЖИВЕЕ НЕШТО ПОСЕБНО : На Immagina flatware колекција од Mepra е дизајниран од страна на Giulio Iacchetti, со елегантен, брановидна се справи со дизајни.Тоа е возвишен низ генерации, на традицијата, техника и парична казна машина за миење садови-безбедно материјали.ВИСОКА ОТПОРНОСТ на ПРИБОР за јадење : јадење приборот за јадење во собата е направен со користење на не ' рѓосувачки челик 18/10. Оваа челик содржи повеќе од 5% на легирање елементи и е многу силна.Материјалот останува непроменета со корозија и оксидација.MEPRA САЛАТА ВИЛУШКА : на Располагање во собата на 24, оваа Салата Вилушка е 23.4 cm долга.Тоа има нерѓосувачки челик заврши и се користи за да се заврши табела settings.Тоа се користи од страна на ресторани, хотели, кафулиња и банкети.Достапни во собата на 24, оваа Салата Вилушка е 23.4 cm долга.Тоа има нерѓосувачки челик заврши и се користи за да се заврши табела settings.Тоа се користи од страна на ресторани, хотели, кафулиња и банкети.На Immagina flatware колекција од Mepra е дизајниран од страна на Giulio Iacchetti, со елегантен, брановидна се справи со дизајни.Тоа е возвишен низ генерации, на традицијата, техника и парична казна машина за миење садови-безбедно материјали.Mepra Прибор за јадење е дизајниран да биде трајно и целосно машина за миење садови безбедно.Овој прибор за јадење е отпорна на ' рѓа, корозија, бледнее, tarnishing, и chipping да се обезбеди долгорочна flatware сет.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа