.

.

HENGRUI 18/10 Нерѓосувачки Челик Мини Салата Предници, Овошје Предници Дегустација Мезе Предници Коктел Предници, 13.1 cm (Сет на 8-компјутери, Glod)

HENGRUI 18/10 Нерѓосувачки Челик Мини Салата Предници, Овошје Предници Дегустација Мезе Предници Коктел Предници,

DEN 263.76
Достапност
Залиха

Материјал : не ' рѓосувачки .Овие се мали и прекрасна!.Сет од 8 Нерѓосувачки Челик Овошје Вилушка Пакет Flatware со целосна legngth од 13,1 CM.Мулти-функција : Овие гранки се совршени за салата, овошје, мини колачи, мезе, маслинки, печива, салата, морска храна или нешто сте заинтересирани.Големината и тежината на маслинки, домати, како и различни видови на мезе.Идеален за секојдневна употреба, собирање, партии, кампување.Или кога ви треба екстра Dinnerware во Собата, исто така, голем подарок.Features This производ е специјално дизајниран за користи за вработените, на состанокот на спомен, празник подароци, подароци за повод и прослави и други настани, но исто така многу е погоден за домашни, патување и училиште употреба на прибор за на маса.Flatware лажица вилушка сет, порција овошје, салата.Уникатен и елегантен.Notes1. Ве молиме чисти со детергент пред употреба.2. Не користите жица четка за чистење на садовите.3. Чувајте го надвор од дофат на децата, за доброто на нивната безбедност.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа