.

.

Колумбија Мажите Steens Планина 2.0 Комплетна Поштенски Руно Јакна

Колумбија Мажите Steens Планина 2.0 Комплетна Поштенски Руно Јакна

DEN 719.76
Достапност
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.МЕКА ТКАЕНИНА : Ова Колумбија Мажите Steens Планина Комплетна Поштенски 2.0 Руно Јакна е направена од ултра-меки 100% полиестер MTR филамент руно за совршена количина на топлина.ПРАКТИЧНИ ФУНКЦИИ : Ова руно јакна има две секундарни zippered безбедност џебови за да се задржи вашите мали предмети безбеден.КРАЈНАТА УДОБНОСТ : Со collared вратот и zippered затворање, ќе бидете сигурни дека за да бидат заштитени од студени ладно.КЛАСИЧЕН ОДГОВАРА : модерна класичен одговара и со меки, лесни се чувствуваат направи оваа руно јакна главен за удобно надворешна активност.РАЗНОВРСНА : Меки и топли, ова руно јакна е совршен слој за секоја зима активност.Јакна може да дојде со "Колумбија" извезена или логото печ пораби на.И двете се автентични Колумбија Спортски производи.Следната генерација на Колумбија класичен, ова отворено главен карактеристики на фино подесени се вклопуваат и мека-уште-солиден филамент-руно измислица за да ти ги загрее кога температурите опаѓа.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа