.

.

ПИКНИК ВРЕМЕ NCAA Pranzo Изолирани Ручек Tote

ПИКНИК ВРЕМЕ NCAA Pranzo Изолирани Ручек Tote

DEN 1471.20
Достапност
Залиха

55% Полиестер 230 twill; 17% ПВЦ; 12% Полиестер 210 D; 10% 0.15 mm алуминиум; 5% 8мм ЈП пена; 1% цинк легура.Увезени.Доаѓа со сет за сол и бибер shakers и координирање на 14-инчен памук салфетка.NCAA Pranzo изолирани ручек tote со услугата за еден и дигитален печатење, тимот на логото.Карактеристики трајни полиестер изградба со изолирани делови за топла и ладна храна.Вклучува нерѓосувачки нож, вилушка и лажица во рака zippered пред џеб.Прилагодливи рамо, рака, мек зафат се справи и zippered мрежа џебови.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа