.

.

EXEDY SC825 Спојки Роб Цилиндар

EXEDY SC825 Спојки Роб Цилиндар

DEN 398.16
Достапност
Залиха

Никогаш не завршува подобрување преку QCC активност.EXEDY Globalparts Корпорација ќе продолжи да се обезбеди највисок квалитет на ниво на производи и услуги кои потрошувачите ширум светот се цени.Нашите напредни инженерски и патентирани иновации ни направи, водечки ОЕМ производител во светот за Спојки.Американскиот бизнис е основана во 1967 година и EXEDY/Daikin производи се произведени во САД од 1988 година за двете ОЕМ и Cid). 2 година производителот.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа