.

.

AISIN CRT-014 Спојки Роб Цилиндар

AISIN CRT-014 Спојки Роб Цилиндар

DEN 1171.20
Достапност
Залиха

добавувачот е од витално хидраулични компоненти на јапонски автомобилската индустрија.оригинална опрема за стандарди и квалитет мора да бидат исполнети за хидраулика.елоксирани и kanizen позлата на цилиндар тела зајакнува површина обезбедување на непречено функционирање на клипот и отпорен на корозија.брз одговор дизајн реагира на возачите спојки и кочница педалата на текст.произведени во иста фабрики за производство како на оригиналните делови на опремата.Одговара тип : Возило се Специфични.Aisin е снабдувач на виталните хидраулични компоненти на Јапонски автомобилската индустрија.Точно оригинална опрема за стандарди и квалитет мора да бидат исполнети за хидраулика, особено за безбедност објекти како што се кочница хидраулични компоненти.Полагање на истиот строги оригинална опрема стандарди, не постои стравување за квалитет, перформанси и сигурност.Сите хидраулични компоненти се произведуваат во исти оригинална опрема производство на растенија.Aisin е лидер во развојот и производството на високо-квалитетни оригинална опрема исти компоненти и системи за автомобилската индустрија.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа