.

.

WeimanJewelry Сребрена/Злато Позлатен Избрани Кристал Rhinestones Brooch Игли во Собата за DIY Свадба Букети за Полнење

WeimanJewelry Сребрена/Злато Позлатен Избрани Кристал Rhinestones Brooch Игли во Собата за DIY Свадба Букети за

DEN 431.76
Достапност
Залиха

Светкавиот кристал кристал иглички копчето брошеви со мешан дизајн,одличен асортиман за база и спојници на вашиот brooch букет.Материјал : злато се зголеми на ѕвонење алуминиумски+јасни кристали.Сјајна и убава.Големина : опсег од 0.8 инчен 1,2 инчи,различни големини како што покажа во втората слика.Многу 24pcs,розово злато позлата,кристали,се меша големини.Совршен за секој занает проект.Совршен за додавање еден допир на креативноста на вашата свадба деверуша е,цвет девојка фустани,стилски шапка,косата акцент или дури и на вашата свадбена торта.Овие брошеви може да се користи во било занает проект.Само изберете ја вашата омилена боја и тоа ќе ви даде изненадување.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа