.

.

Кристал Applique Чипка Кристално за Свадба Партија Облечи Облека Декорација Круна Форма

Кристал Applique Чипка Кристално за Свадба Партија Облечи Облека Декорација Круна Форма

DEN 287.76
Достапност
Залиха

Тоа може да се користи за свадба, забава и други костим декорација, за diy производство.Производот се користи увезени од Блискиот исток кристал за да се обезбеди пропустливост на производот.Ова е за DIY Украси.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа