.

.

Pardecor Кристал Applique Булчински Sash Појас Булчински Појас Свадба Појас Свадба Sash Кристал Sash Кристал Појас Свадба Фустани

Pardecor Кристал Applique Булчински Sash Појас Булчински Појас Свадба Појас Свадба Sash Кристал Sash Кристал Појас

DEN 310.56
Достапност
Залиха

Зошто нашите клиенти се допаѓа -Лесно да се шие на или на железо -Нов дизајн, Кинески одделение AAAAAA кристал, pellucid и блеснаа.Подобро шиење на тоа со игла.18") разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување 2. √ Исклучително Искра - кристално е светкавиот, убава и згодна, не изгледа евтини на сите, ќе ги надмине вашите очекувања.Свадба Фустан Applique Уреденост.Кристал Спојувалка за Каиш затворање.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа