.

.

WeimanJewelry Многу 6pcs Кристал Rhinestones Цвет Brooch Pin Сет за DIY Свадба Букети Декорација

WeimanJewelry Многу 6pcs Кристал Rhinestones Цвет Brooch Pin Сет за DIY Свадба Букети Декорација

DEN 383.76
Достапност
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Големина на (приближно) : опсег од 2.2" да 2.7",тоа е малку големи,ве молиме проверете ја големината детали во втората слика!.Пенливи кристал кристал цвет брошеви,големи и светкавиот.Материјал : алуминиум метална база со сјајна јасно rhinestones.Одличен асортиман за база и спојници на вашиот brooch букет,Совршен за секоја занает проект.Пакет : 6pcs мешан стил во многу во подарок кутија,ако ви треба помош,ве молиме контактирајте со нас.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа