.

.

Pardecor Кристал Applique Булчински Sash Појас Булчински Појас Свадба Појас Свадба Sash Кристал Sash Кристал Појас Свадба Фустани

Pardecor Кристал Applique Булчински Sash Појас Булчински Појас Свадба Појас Свадба Sash Кристал Sash Кристал Појас

DEN 371.76
Достапност
Залиха

Подобро шиење на тоа со игла. ????Направени од Кина AAAAA кристал кристал, чисто стакло бисер мушка и sliver ноктот парична казна дизајни убави модели и искра кристал уреденост.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Кристал Појаси за Жените.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Она што може да се користат applique за -Свадба sash ремени, Булчински жартиера, Headdress, Цвет девојка кошница, Чевли, Кеси, Танц, Перформанс -Вечер gown фустан, модна ревија, дома декорација, свадба декорација торта -Вие само треба да се отвори вашиот ум и да биде свој облека дизајнер.Печати на враќање превозот етикета.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија. ????Сребро Кристал Големина (29.Свадба Појас. -Цената не може да биде поразен, трошат помалку трошоци да се добие еднаков квалитет applique свадба од продавницата ЗАБЕЛЕШКИ : 1.Сите рачно изработени од страна на нашите работници. Да остане здрав. Пегла на Фустан Чекори : 1) Да се Постават вашиот applique на рамна површина; 2) да се Стави на "iron на хартија" на лепило на applique; 3) ги Покрие платно за да ја хартија; 4) Вжештени железни да 100-120℃; топлина страна на "iron на хартија" на хартија Прекрасен луксузен кристал applique, свадба кристал трим, свадба булчински појас со висок квалитет кристал applique, бисери, мониста, rhinestones и монистра се сите рака пораби.18") разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување 2.Кристал Булчински Sash Applique.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба. ????Најдобар Подарок за Bridals : најновиот тренд и носи комплименти, совршен за свадба, свадба, забавата и други формални прилики.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа