.

.

Не - Памук Јаже Сланина Јаже за Хотел за Сланина

Не - Памук Јаже Сланина Јаже за Хотел за Сланина

DEN 1663.20
Достапност
Залиха

Направен од висок квалитет на памук јаже, безбедно и нетоксичен.На колбас памук јаже е практично и корисно. 5 метри колбас памук јаже, може да се намали во различни парчиња, за да ги задоволат вашите потреби.Пред употреба, треба да се впие суви колбаси обвивка.Одлична алатка да се направи колбас, шунка и Сланина итн.Направен од висок квалитет на памук јаже, безбедно и нетоксичен. 5 метри колбас памук јаже, може да се намали во различни парчиња, за да ги задоволат вашите потреби.Пред употреба, треба да се впие суви колбаси обвивка.Одлична алатка да се направи колбас, шунка и Сланина итн.На колбас памук јаже е практично и корисно.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Памук јаже Боја : Како на сликата Должина : околу. 5m / 16.4 во Пакет Листа : 1* Колбас Памук Јаже Забелешки : 1. Ве молиме овозможи 0-2cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа