.

.

Uxsiya Храна Одделение Сланина Јаже Памук Јаже за Шунка Колбас за Дома

Uxsiya Храна Одделение Сланина Јаже Памук Јаже за Шунка Колбас за Дома

DEN 162.96
Достапност
Залиха

Направен од висок квалитет на памук јаже, безбедно и nontoxic.Направен од висок квалитет на памук јаже, безбедно и нетоксичен.Одлична алатка да се направи колбас, шунка и Сланина итн.Пред употреба, треба да се впие суви колбаси обвивка. 5 метри колбас памук јаже, може да се намали во различни парчиња, за да ги задоволат вашите потреби.На колбас памук јаже е практично и корисно.Направен од висок квалитет на памук јаже, безбедно и nontoxic. 5 метри колбас памук јаже, може да се намали во различни парчиња, за да ги задоволат вашите потреби.Пред употреба, треба да се впие суви колбаси обвивка.Одлична алатка да се направи колбас, шунка и Сланина итн.На колбас памук јаже е практично и корисно.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Памук јаже Боја : Како на сликата Должина : околу. 5m / 16.4 во Пакет Листа : 1* Колбас Памук Јаже Забелешки : 1. Ве молиме овозможи 02cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа