.

.

Crafasso Коноп Twine Кабелот Гајтанот 205ft Бела

Crafasso Коноп Twine Кабелот Гајтанот 205ft Бела

DEN 263.76
Достапност
Залиха

100% Сите природата.ВО СОГЛАСНОСТ ДЕБЕЛИНА.Совршен за накит одлуки и изработката. 100% ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ.Совршен за накит одлуки и изработката.Користете го овој природен јута/коноп/памук string за да додадете форма и поддршка на аранжмани или да се создаде DIY детали и embellishments да етикети, подарок заврши, занаети и повеќе.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа