.

.

Aoutecen 5m / Пакет Сланина Јаже Памук Јаже за Шунка Колбас за Ресторан

Aoutecen 5m / Пакет Сланина Јаже Памук Јаже за Шунка Колбас за Ресторан

DEN 162.96
Достапност
Залиха

Пред употреба, треба да се впие суви колбаси обвивка.Пред употреба, треба да се впие суви колбаси обвивка.Одлична алатка да се направи колбас, шунка и Сланина итн.Направен од висок квалитет на памук јаже, безбедни и не се токсични. 5 метри колбас памук јаже, може да се намали во различни парчиња, за да ги задоволат вашите потреби.На колбас памук јаже е практично и корисно.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа