.

.

Piscifun Viper X Врти Ролна - Ultralight 5.2:1/6.2:1 Голема Брзина Риболов Врти Ролна, 10+1BB, Карбонски Влакна 33 LB Max Влечете, 500, 1000, 2000, 3000, 4000, 5000 Серија

Piscifun Viper X Врти Ролна - Ultralight 5.2:1/6.2:1 Голема Брзина Риболов Врти Ролна, 10+1BB, Карбонски Влакна

DEN 551.76
Достапност
Залиха

Полесни & Посилни - врз Основа на висок квалитет на графит материјал, нови мувла технологија се применува за Viper X риба ролна на рамка и роторот.Ова ја прави Viper X врти репортажите полесни и повеќе стилски истовремено обезбедување на целокупната сила.Повеќе Повраќа - На Piscifun Viper X врти ролна карактеристики молња брзо 6.2 : 1 cid како и buttery мазна 5.2 : 1 во нашата 500,1000 и 5000 модел.Овие 2 опрема показателите се совршена комбинација, со голема брзина превземање на помага секој риболовецот битка силни, брзо работи на најголемата риба и умерена брзина е совршен за finessing во вашата следна трофеј.Мазна & Конзистентни - Двојно заштитените 10+1 нерѓосувачки челик лежишта обезбеди неверојатна нежност за Viper X риболов врти репортажите.На засилен нерѓосувачки челик главното вратило и Цинк легура се вози опрема спарени со јаглерод подлошки ви даде посмирен и повеќе во согласност перформанси, нема повеќе заглавени или линија кршење.Зголемен Водоотпорен - Иновативни Водоотпорен Техника вклучително и на еден начин спојки черупка, еден начин спојки плоча, од не 'рѓосувачки челик за миење и заштитени од не' рѓосувачки челик лого, спречува водата и нечистотијата од влегувањето во куќата.Во голема мера помага да се задржи најдобри перформанси за вашиот Viper X врти ролна.Непобедлива Прифатлива Мали детали нагласи врвен квалитет.Како што се висока густина ЕВА knob, ЦПУ машински плетенка подготвени гајтанот и исклучителна позлата додатоци итн.Најдобар функција е непобедлива прифатлива цена, Piscifun е посветен на нудиме висок квалитет, affordably цени риболов репортажите поткрепени со извонредни Услуги на Клиентите.На Piscifun Viper X лесни врти ролна може да се пофали висока јачина графит тело, роторот и од страна на маска за силни перформанси и сигурност на тоа што побарувачката на вода кога си поигруваше со ГОЛЕМИ риби.Тоа исто така е опремен со плетенка-подготвени алуминиум гајтанот, кој е означен со својата старк зелена акценти во текот, што го прави совршен спарување за било saltwater или слатководни постави.Ќе се најде на риба, постави кука и битката е!Последното нешто што сакате да се грижите за вашиот влечете систем и ако тоа е saltwater врти ролна.Не грижете се, Viper X ultralight врти ролна има вашиот назад во двете свежи и saltwater иам О-Прстен и Запечатени, Карбонски Влакна Влечете систем!Ова значи дека вашата влечете ќе остане стабилен и трајни производи за долго време да дојде.Како што ако ова не беше доволно, ние го опремена на Viper X со 10+1 Двојно Заштитени од не ' Рѓосувачки Челик Лагери за да се обезбеди менаџирање работење со секоја револуција се справи.Piscifun е риболов бренд нуди висок квалитет и прифатлива риболов производи за почетниците и професионални риболовците слично.Нашата цел е да ви обезбедиме квалитетни опрема што нема да се скрши на банката, па можете да уживате во спорт на риболов со вашите најблиски..Ние веруваме во нашиот слоган "РИБА СО СЕМЕЈСТВОТО".

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа