.

.

KastKing Мегатрон Врти Ролна, Слатководни и Saltwater Врти Риболов Ролна, Крути Алуминиумска Рамка 7+1 Двоен-Заштитени од не ' Рѓосувачки Челик ББ, Над 30 кг. Јаглерод Влечете, ?

KastKing Мегатрон Врти Ролна, Слатководни и Saltwater Врти Риболов Ролна, Крути Алуминиумска Рамка 7+1 Двоен-Заштитени

DEN 1487.76
Достапност
Залиха

0 : 1 за помали две големини и 4.Оваа уникатна комбинација од дизајн и материјали резултати во крајна риболов ролна за спин риболов риболовецот во потрага за најдобри перформанси за таргетирање на големи риби во свежа и saltwater.На Kast King Мегатрон врти ролна започнува со цврсти, aerospace алуминиум легура скелетни рамка која се дава на ролна својата сила и импресивна геометриска форма.ТЕЧНОСТ ПЕРФОРМАНСИ - ќе бидете изненадени динамиката и faultless механика на Kast King Мегатрон врти репортажите.На графит тело панели и роторот заштита на внатрешното работење и намалување на целокупната тежина.5 : 1 за големината 4000/5000/6000 модели.Со својата матрица на лидерство Kast King ролни од оваа серија на прифатлива метално тело репортажите и праќа шок бран преку индустрија.Инстант анти-обратно нуди брз hooksets.На ЦПУ машински T6061 алуминиум легура се справи со е лево или десно или лево-страна ги превземете и опрема на ликвидност од 5.Правење Мегатрон совршен голема игра врти ролна.Kast King Мегатрон преобразува во риболовецот сакате да биде.Мегатрон врти репортажите имаат вкупно седум, двојно заштитени од не ' рѓосувачки челик топката лежишта плус инстант анти-обратна за вкупно осум лежишта.на импресивен се кандидира-запирање на моќ.Мегатрон карактеристики тројна пршлен, јаглерод влечете кој обезбедува 33/39.Нејзините прецизни геометриски форми нудат различни autobot изгледа дека одделил од сите други и му помага да се намали телесната тежина, додека одржување на сила.Двоен-заштитени од нерѓосувачки топката лежишта значи Мегатрон ќе се изврши во однос на saltwater риболов и слатководни риби, тие се како риболов роботи во себе!Риба со мир на умот.На Мегатрон врти ролна носи уникатен, геометриска, bionic инженерство и дизајн.Главните диск опрема се направени од издржлив цинк легура се совпаѓа со назабена опрема изработени од тврда месинг.и надвор од беспрекорно, колебање слободни влечете.Врти ролна на овој солиден се изгради и уникатни оптика заслужува посебно место во вашата риболов справи со арсенал.Секој ролна карактеристики 7+1 Maxi Dur двојно-заштитени од не ' рѓосувачки челик топката лежишта. Kast King Мегатрон има мазна и моќни карбонски влакна влечете тоа место како риболов справи индустрија најдобри.На Мегатрон aerospace алуминиум легура скелетни дизајн рамка е повеќе од одличен изглед!Тоа е основа за неговата сила да се борат тешко борбена риба во свежа и saltwater.Секој Мегатрон риболов ролна се одликува со исклучително мазна карбонски влакна влечете систем кој обезбедува преку 30 кг.Мегатрон врти репортажите се достапни во пет-ролна големини од 2000 до 6000.Прецизни геометриски дизајн и bionic инженеринг поставува Kast King Мегатрон врти ролна далеку за разлика од сите други.ПОВЕЌЕ МОЌ – Kast King Мегатрон врти репортажите се чека за вас да се справи со најголемата риба.ЦВРСТИ АЛУМИНИУМ СКЕЛЕТНИ РАМКА - На Kast King Мегатрон спин риболов ролна е изградена на огромна сила и бескрајни издржливост.И двете се испорача ригидност и мазност потребни за изградба репортажите подготвен да се справи со тешки услови.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа