.

.

lanskou Елка Topper 3D Ефективни Солидна Железо Жица Елка Ѕвезда Topper Светла за Партиско - Сребрена M

lanskou Елка Topper 3D Ефективни Солидна Железо Жица Елка Ѕвезда Topper Светла за Партиско - Сребрена M

DEN 1766.40
Достапност
Залиха

☃️☃️Оваа елка topper дизајниран со спирала база, која елка topper ѕвезда може да биде инсталиран на вашиот елка цврсто и лесно. ☃️☃️Оваа ѕвезда дрво topper светлина е симпатична и око-фаќање, со користење на тоа да ги красат вашата елка може да додадете фестивал воздух во вашиот дом. ☃️☃️Направени од ковано железо материјал, кој ѕвезда topper цврсти и издржливи. ☃️☃️Постојат S и М две големини и со различни за вас за да изберете од. ☃️☃️Тоа е погоден за вас да се инсталира на елката за декорација на вашиот дом во фестивалот.Опис : Оваа елка topper дизајниран со спирала база, која елка topper ѕвезда може да биде инсталиран на вашиот елка цврсто и лесно.Оваа ѕвезда дрво topper светлина е симпатична и око-фаќање, со користење на тоа да ги красат вашата елка може да додадете фестивал воздух во вашиот дом.Направени од ковано железо материјал, кој ѕвезда topper цврсти и издржливи.Постојат S и М две големини и со различни за вас за да изберете од.Тоа е погоден за вас да се инсталира на елката за декорација на вашиот дом во фестивалот.Точка Име : Божиќ Ѕвезда Topper Material : LED,Железо Wire Features : Шупливи Дизајн, Таписерии, Сјајот Бои : Златна Бои, Сребро Colors Battery : 2 x AA Батерии(Не се Вклучени)Големина Детали : S Големина Должина : 20cm/7.87" (Прибл.)М Големина Должина : 25cm/9.84" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Божиќ Ѕвезда Topper1 x String Светлина.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа