.

.

Рефлектор Налепници за Тешко шапка, висока vis Шлем Безбедност Светат во Темница Рефлексивни Ленти 16 Count

Рефлектор Налепници за Тешко шапка, висока vis Шлем Безбедност Светат во Темница Рефлексивни Ленти 16 Count

DEN 1879.20
Достапност
Залиха

ИЗДРЖЛИВОСТ - Налепница е силен и издржлив за тврди површини.Се држиме кон тешко како предупредување reflectors за ноќта изградба безбедност.ПРЕТПАЗЛИВОСТ ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ - Рефлектор лента е добро за камиони, автомобили и вагони.Имајте тревник mowers и на трактори за безбедно во темно со својата визија ноќ сопственост.БЕЗБЕДНОСТ на ДЕЦАТА - Висока conspicuicy рефлексивни stripssticks и на велосипеди, колички, и шлемови за оптимална безбедност на децата.БЕЗБЕДНОСТА на ПАТОТ - Бидете безбедни на патот со овие високо рефлективна мотоцикл налепница, велосипед рефлектор и висок vis браник налепница.СИЛНО ЛЕПИЛО - Налепници ќе остане на поштенски сандачиња за да се обезбеди нивната видливост и по зора.Се држиме кон гаража врати и да го користите како се спуштиле маркер.Gorvex рефлектор налепници се одлични за conspicuity во текот на денот и во текот на ноќта.неговата висока tis ноќ функција го прави за безбедно ноќно градежни работи, како ќе го како ноќ мотор и велосипед безбедност.Пожарникари се држиме нив на предната и задната страна на оган капи за да се обезбеди видливост во густ чад.Обезбеди вашиот автомобили и камиони ретки видлив во темно со лепење овие рефлексивни ленти врз браници и намалување на несреќи.Направи вашиот дом видлив во темно со овие Gorvex рефлектор налепници.Тие се држиме ќе поштенски сандачиња и да послужи како ѓубре може да reflectors за ноќно гледање.Да биде видлив на сите времиња додека овие лепливи ленти ќе хо добро на вашиот конкретни спуштиле, дрвени балкон и челик гаража врати.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа