.

.

ЗАНАТСКИ V20 Осцилирачки Алатка Cordless Комплет со 6-1/2-Инчен Cordless Кружни пили (CMCE500D1 & CMCS500B)

ЗАНАТСКИ V20 Осцилирачки Алатка Cordless Комплет со 6-1/2-Инчен Cordless Кружни пили (CMCE500D1 & CMCS500B)

DEN 4493.76
Достапност
Залиха

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Дел од V20 cordless систем.Осцилирачки инструмент со променлива брзина од 8 K да 18 K opm е обезбедува оптимална контрола во различни апликации.Дел од V20 cordless систем.Cordless Circa видов прифаќа 61/2 во.Ножеви за попречни или расцепен 2x материјал.Во ЗАНАТСКИ, ние веруваме дека времето поминато со алатки треба да биде време добро помина.ЗАНАТСКИ корисници барате причини да добијат своите раце се валкани.Тие се гордееме во секој остварување од наједноставните масло промена на coaxing неколку повеќе коњски сили од нивните омилени возење.Можете да зависи од нас за производите кои работат толку тешко како што го прават и за ЗАНАЕТЧИИ да стојат зад овие производи како што ние го имаме од почеток.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа