.

.

(Пакување од 8) 2 инчен Авто Вратоврска Надолу Рака со G70 RTJ Кластер Куки - 8 ft. Должина

(Пакување од 8) 2 инчен Авто Вратоврска Надолу Рака со G70 RTJ Кластер Куки - 8 ft. Должина

DEN 180.00
Достапност
Залиха

(Пакување од 8) RTJ Кластер Кука во Собата со 8ft.Должина На Рака. 5/16" Одделение 70 RTJ Куки со Топлина Третираат. 2" Polyesyter Рака - УВ Отпор и ќе не Водат низ времето.Заврши Рака има Работно Оптоварување Граница (WLL) : 3,335 LBS.Целосна Commerical Одделение, Тешки Хардвер за Секојдневно Работење.Големина : Пакет од 8.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа