.

.

Омега 93200 Црна Камион Рампата - 20 Тон Капацитет

Омега 93200 Црна Камион Рампата - 20 Тон Капацитет

DEN 1511.76
Достапност
Залиха

Специјално дизајниран за тешки задачи.Долго стигнале Т-рачка за лесно позиционирање.Големи тркала решенија за дополнителна издржливост.Не-пропадна гума трска го подобрува работата безбедност.Се продаваат и да се користат само во парови.Боја може да се разликуваат.Омега 93200 Камион Рампи се 20 Тон Омега Камион Рампи.Тие се дизајнирани за безбедно поддршка оценет капацитет возила за подолг период.Со тешки мерач челична рамка, тоа им помага да се спречи нарушување и извртување.Омега 93200 Камион Рампата се дизајнирани специјално за тешки задачи.Со големите тркала, тоа ви дава дополнителна издржливост на рампата.Т-дршката е долго и стигнале.Тоа ви дава способност да се лесно позиција на рампата.Покрај тоа, не-пропадна гума трска ви дава екстра додаток за безбедноста на работењето. - Специјално Дизајниран за Тешки Задачи - Големи Тркала Дизајн за Дополнителна Издржливост - Не-Пропадна Гума Трска го Подобрува Работата Безбедност - Долго Стигнале Т-Рачка за Лесно Позиционирање - Продава и Да Се Користат Само во Парови Спецификации - Капацитет : 20 Тон - Големината на Рамката : 45-2/3 x 13-1/2 x 9-1/2 инчен - Макс.Гуми Ширина : 11-1/4 инчен - GW : 134-1/2 Кг Омега 93200 20 Тон Камион Рампи се поткрепени со полни една година гаранција од датумот на купување.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа