.

.

LUCKYERMORE 2 Парчиња Powersports Вчитување на Рампата 7.5 НОЗЕ-1500lbs Капацитет Алуминиум Свитлива Камион Рампата за Мотор/Dirt Bike/Приколка/ATV/UTV/Косилка за Трева/Голф Количка/Снег ?

LUCKYERMORE 2 Парчиња Powersports Вчитување на Рампата 7.5 НОЗЕ-1500lbs Капацитет Алуминиум Свитлива Камион Рампата

DEN 239.76
Достапност
Залиха

Моќни се Вчита&Висок Квалитет : Направен од високо-сила и лесни алуминиумски прави вчитување на рампата поцврсти, потрајни и анти- ' рѓа.Лесно да се справи со носивост до 1500 кг.Лесен за Употреба& Продавница : Само одвиваат тоа и е подготвен за користење.Без инсталација е потребно.Лесно да заклучите до камионот корито.Преклопната рампата е само 45.6 инчи ќе се вклопи во поголемиот дел назад седишта за лесно носење и лесни за складирање.Против Пролизгување и Безбедноста на : Гума-обложена прсти спречува лизгање и обезбедува повеќе влечење додека го штити вашиот задната врата од гребнатини.вклучува 2 прилагодливи безбедносни ремени за да се подобри безбедноста и одржување на рампи цврсто прикачена на задната врата.Arched Дизајн : Arched дизајн обезбедува подобар прием и влечење , обезбедување непречено подигнете во секое време на кое значење можете да го поставите тешки товари без да се грижиш за пропаѓање.Широк Применливост : Погоден за Мотор/Dirt Bike/Приколка/ATV/UTV/Градинарски Трактор/Косилка за Трева/Голф Количка/Снег Компресор.итн.Atv Настана & UTVs.Lawnmowers.Мотоцикли & Нечистотија-велосипеди.Снег Компресори.Алатка За & Голф Коли.На Градинарски Трактори.Други 4 Тркала Предмети.LUCKYERMORE powersports вчитување на рампата е направен од висок квалитет на алуминиум, која има одлична трајност и преносливост.Рампата тежи само 32 килограми.Но, тоа може да се одржи до 1500 фунти!Можете лесно може да се вчита UTV, АТВ, косилка за трева, снег смена, голф количка во автомобил!.Atv настана & UTVs Lawnmowers Motorcycles & Нечистотија-bikes Snow Blowers Utility & Голф Carts Garden Tractors Other 4 Тркала Предмети.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа