.

.

Rockingtail Водоотпорен Бања Столче Позиција им Помогне на Стол Мебел Парови Позиција Планината Столче Преносни Мултифункционален Поддршка со Парапет

Rockingtail Водоотпорен Бања Столче Позиција им Помогне на Стол Мебел Парови Позиција Планината Столче Преносни

DEN 4079.76
Достапност
Залиха

????❤️???? 【МАТЕРИЈАЛИ】Тоа да може ефективно да ви помогне со негативното влијание на стареењето на кожата на вашето тело.Надминување на кожата и релаксација.Ве молиме одговара на соодветни движења за да се создаде совршена тело крива што ви дава цврста кожа, на градите и колковите.Нашите производи се направени за да се справи дури и на повеќето страсна романса.Тоа никогаш нема да ви успее, без разлика што ќе се третираат во нив. ????❤️???? 【ДИСКРЕТНА ПАКУВАЊЕ】Вашиот ограничувања ќе пристигне во обична амбалажа.Никој не ќе биде помудар.Она што е уште поважно, нашиот тим на експерти ќе биде на рака да ви помогнат во секое време.Ние не сме среќни се додека не се.Тоа е првиот избор за возрасни, вклучувајќи синглови и двојки.Едноставна структура, лесно да се носат и популарна со ентузијасти. ????❤️???? 【Се ВКЛОПУВА без никаков НАПОР ДА БИЛО СПАЛНАТА соба】Нашите производи се целосно прилагодливи и се лесно да се инсталира.Тоа може да се ослободат од грижите, општествениот живот ритам е брз, телото на суб-здравствените население се зголеми,Превртена треба да се трошат многу енергија,Тоа може да се губат телесната тежина исто како и други спортски, тоа исто така може да помогне на телото циркулацијата на крвта. ????❤️???? 【УДОБНО ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на СИТЕ】Направени од квалитетен материјал, мека, мазна и удобен за носење мекото крзно прави добивање на груб сите дека многу повеќе пријатни.Стол е ергономски дизајнирани и има нов дизајн.Може да ви помогне со многу позиции. ????❤️????【100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА】Тоа ни помага да се направи со други вежби, како што половината се вежба,нога вежба, хип движење и многу други позиции.Кога имаме остатокот време, ние дури и може да се користи како троседот и замена на столче, а столче е мулти-цел. ????ЗОШТО ЛУЃЕТО КАКО МЕНЕ?❀ Надминување на гравитацијата и да се спречи телото гасена❀ Промовира циркулацијата на крвта❀ Намалување на проширените вени❀ Релаксира рамото, вратот мускули и коски❀ Олеснување на замор, подобрување на спиење❀ Подобрување на физичката кондиција❀ Обликот на телото и да останат здравје❀ Помогне да се постигне различни ставови, помагање на парови и синглови да биде поздрав и посреќен????СПЕЦИФИКАЦИЈА : Материјал : Метал, најлон, пластика, EVAColor : црна/blue Age Група : Adults Material : Метал, најлон, пластика, EVAGrade : Qualityweight : 3.33 kg/3.57 kgsize(стол) : 50*49*39cmsize(перница) : 38*32*33cm????Answer : ___________________________ NOTE : ❀ ве Молиме, да преземе заштитни мерки за вашиот прв пробате. ❀ Тоа не е погодна да се направи во 2 часа на вечера или по вода за пиење. ❀ Не прекумерна употреба, давање приоритет на безбедноста и здравјето.

Параметрите на стоката

Material:
Metal, nylon, plastic, EVA
Color:
black/blue
Age Group:
Adults
Material:
Metal, nylon, plastic, EVA
Grade:
Quality
weight:
3.33kg/3.57kg
size(chair):
50*49*39cm
size(pillow):
38*32*33cm
???? NOTE:
❀ Please, take protective measures for your first try. :
❀ It is not suitable to do in 2 hours of dinner or after drinking water. :
❀ Don’t over-use, give priority to safety and health :

Подобро ви се допаѓа