.

.

Рака Крпи Памук , 24 - Pack, Бела 16 x 27 инчи Премиум Спа Квалитет, Супер Меки и Абсорбента за Фитнес, Базен, Спа Салон и Дома

Рака Крпи Памук , 24 - Pack, Бела 16 x 27 инчи Премиум Спа Квалитет, Супер Меки и Абсорбента за Фитнес, Базен,

DEN 719.76
Достапност
Залиха

Овие мулти-цел јадење облека се направени за да се одржи на 7 пати нивната тежина во течна, па една крпа ќе добие целата работа!Плус, тие се совршен за веднаш сушење чинии, чаши и грнци да се задржи вашата кујна чисти.Нашите полирање облека ќе добие ништо и сè чисти без какви било груби хемикалии и производи за чистење, и користејќи ги намалува отпадот од обични хартиени крпи.Ако не сте 100% задоволни, да се вратат нашата крпи за враќање на парите или замена.Тие се машина перат, и ќе се одржи хаос по хаос - ние создаваме индустрија-одделение предмети се користи од страна на индустриски перење компании, по сите!.НИКОГАШ не ДОЗВОЛУВАЈТЕ ХАОС ВЛЕЧЕТЕ на ВАС ДОЛУ : Вие сте само добиле вечерата на маса, по долго ден е на работа, и сте подготвени да се опуштите и да уживате во себе - кога една чаша вода добива тропнал завршена, впива вашата трпезарија на маса!Никогаш не грижете се, ќе може едноставно и брзо да се исчисти дека хаос со овие Рака Крпа кујнски крпи за чистење од страна на Зелен начин на Живот, кои се дизајнирани да се одржуваат 3 пати на нивната тежина во течна!Оваа Рака Крпа сет на 24 е подготвен да се дојде до работа чистење секој истури во вашиот дом, така што секоја површина ќе биде беспрекорен во еден удар - од бања тоне на вашиот камион е табла.Овие се ниски lint микрофибер чистење партали, и тие се исуши побрзо по добивање на влажно - плус тие се доволно силни да му се спротивстават на било каков хаос ќе ги фрли во, само исплакнете ги и чувајте ги за чистење!Користете го нашиот микрофибер прашина облека во затворени простории или на отворено - насекаде дека му се потребни најдобри полирање може да се даде, сите без било абразивни хемиски средства за чистење или губи еден куп на хартиени крпи.БЕЗБЕДНА И ЧИСТА : Во Зелена начин на Живот, ние сме посветени на обезбедување на висок квалитет детали материјали и рачни крпи за очила, кои не се само добро за вас, но, добро за животната средина.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа