.

.

Памук Салон Крпи (24-Pack,16x27 инчи) - Мека Абсорбента Брз Сува Салата-Салон за убавина-Spa Рака Крпа (Светло Сини)

Памук Салон Крпи (24-Pack,16x27 инчи) - Мека Абсорбента Брз Сува Салата-Салон за убавина-Spa Рака Крпа (Светло

DEN 1480.80
Достапност
Залиха

Пакет од 24 мека и луксузен крпи и направен од 100% Памук Материјал.салон крпа се стокмено на лесно да се чисти ткаенина, памук тери материјал остане жив како и останува свеж и да изгледа чисто за подолго време.Овие 16x27 инчи влошки се направени за да се биде ефикасен и сигурен нуди вид на перформанси треба да се очекува од квалитетот крпа Машина за миење топло со слични бои нормалниот циклус; собори сува ниско; не железо.Ringspun Памук овозможува оптимално мекост и absorbency.Совршен за капење, за нега на коса, итн.Појавување вредност на големината на собата за брз бања преуредување.НЕ користите кајгана, миење на крпи посебно пред првата употреба Совршен за бизнис или домашна употреба.Боја : Светло Сина.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа