.

.

SKL ДОМА од сабота Витез Ltd. Благодарен Plaid Рака Крпа Сет, 16x25, Сива 2 Count

SKL ДОМА од сабота Витез Ltd. Благодарен Plaid Рака Крпа Сет, 16x25, Сива 2 Count

DEN 256.56
Достапност
Залиха

100% Памук.Вклучува 2 рачни крпи.Абсорбента тери жакард со декоративни везови.Продавница за координирање на рака крпи да заврши изглед. 16 инчи x 25 инчи.Машина за миење ладно.Увезени.SKL Дома да ти донесе од страна сабота Витез Ltd., лидер на 40+ години во почетниот décor индустрија.Вклучени Компоненти : 2 Декоративни Рака Крпи.Славете!Оваа мека тери крпа сет карактеристики на карирани жакард модел со "благодарен" везови.Да ги користите овие крпи во бања или кујна или да ги даде како housewarming или водителка подарок!Продавница за координирање на крпи за да се заврши изглед.SKL Дома од сабота Витез Ltd.носи личност, забава, и талент за интимните простори во вашиот дом, со производи кои се движат од бања прибор и туш завеси за крпи, завеси, и пошироко.Дали вашиот стил е оптимист и модерен или класичен и пријатна, SKL Дома обезбедува погледне за надополнување на речиси секој ентериер.Комбинирање на 40+ години работно искуство, глобал дизајн инспирација, и премиум измислици, SKL Дом продолжува да се доведе на патот во почетниот додатоци.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа