.

.

FANPL 5 во 1 Рака Зафат Конектор за Nintendo Switch Радост Един & OLED Модел Радост Con, Удобност Игра се Справи со Конектор со врвка за околу Рака за Радост лошите страни

FANPL 5 во 1 Рака Зафат Конектор за Nintendo Switch Радост Един & OLED Модел Радост Con, Удобност Игра се Справи

DEN 382.80
Достапност
Залиха

【Професионални се справи со конектор】 : специјално дизајнирани за Nintendo Switch Joy Cons и OLED модел joycon за да го подобрите вашето играчко искуство, тоа е најдобриот подарок за игра љубовници. 【Се користи на начин ви се допаѓа】 : пакетот содржи 1 * правоаголни конектори, 1 * квадратни конектор, 1 * сектор за полнач, 1 * лево половината појас се справи со полнач, 1 * право половината појас се справи со конекторот. 【Лесен за употреба】 : прецизност инцизија, anastomosis Joy Cons, знак "+" и "-", лесно наклонети Joy Cons во справи со конекторот. 【Висок квалитет】 : направен од високо-квалитетна ABS еколошки материјал, долготрајна издржливост. 【Моќ индикатор】 : Вие не може да се види моќта на Joy Cons во секое време. 【функција】 5-во-1 професионални се справи со приклучок за Подобрување на вашиот гејмерски искуство за најдобар подарок за Nintendo игра љубовници Лесен за употреба, удобно искуство со Висок квалитет, еколошки anddurable 【спецификација】 Бренд : FANPL Компатибилен модел : погоден за Nintendo Switch Joy Cons Материјал : ABS【забелешка】 1. Со Исклучок На Вклучите Joy Cons 2. Ако имате било какви прашања во врска theproduct, ве молиме да бидат слободни да контакт. 【Пакет се Вклучени】 1* Правоаголник connector1* Квадратни connector1* Сектор connector1* Левиот зглоб ремени се справи со connector1* Право на зглобот ремени се справи со конекторот.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа