.

.

Надградба Прилагодливи Рака Зафат Компатибилен со Nintendo Switch OLED, Ергономски & Удобно Рака Зафат Случај Компатибилен со Nintendo Switch OLED/Прекинувач/Прекинувач Лајт со 4 Игр

Надградба Прилагодливи Рака Зафат Компатибилен со Nintendo Switch OLED, Ергономски & Удобно Рака Зафат Случај Компатибилен

DEN 407.76
Достапност
Залиха

3 во 1 Мултифункционален Рака Зафат : На стигнале рака костец компатибилен со Switch OLED/Прекинувач лајт/Прекинувач кој го користи трајни АБС материјал нудат удобно рака држи чувство.Удобно & Ергономски : Овој зафат обезбедува контрола и подобрена удобност во рачен режим.Ергономски дизајниран ќе направи вашата страна порелаксирана додека играте игри на Вклучите OLED/Прекинувач лајт/Прекинувач , нека ви се игра подолго време.Заштита & Складирање : Рака стисок тип заштитна маска се спречи намалувањето и заштита на вашиот конзоли, тоа може да биде задржете го Прекинувачот OLED/Прекинувач/Прекинувач Лајт цврсто под рачни модел.Опремување со 4 играта картичка слотови, може да се стави често се користи игри картичките во тоа, нека игра картички достапни.Прилагодливи & Количка за Мирување : Ова се справи со притисокот изградена-во прилагодливи стојат, 3 агли може да се прилагодува додека гледаат видеа.Флексибилни стојат држи вашата конзола за игри стојат на биро, многу погодно да гледате видео.Безбедно Инсталација и Прецизни Cutouts:Сите копчиња се работи ефикасно и потпирачот функција на поддршка од страна на вграден во заградата без отстранување на контрола случај.Доаѓа со инсталацијата на успех, извештај за контрола случај може да има прекинувач OLED/Прекинувач/Прекинувач лајт безбедно место.Answer : ___________________________ NOTE : во Врска со инсталација, ве молиме љубезно читање нашите упатството, тоа ќе биде лесно да се стави на и полетување по неколку повтори практиката.Брзо отстранување совети - се водат на врвот се протега клип директно.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа