.

.

Контрола Nintendo Switch Радост-Един Контролори Ергономски Дизајн Носат-Отпорни, Удобност Игра Контролер се Справи со Комплет за Nintendo Switch Радост Con (2-Pack)

Контрола Nintendo Switch Радост-Един Контролори Ергономски Дизајн Носат-Отпорни, Удобност Игра Контролер се Справи

DEN 239.76
Достапност
Залиха

Контролор Зафат Комплет вклучува 2 Контролер Зафат за вашиот Nintendo Switch Радост-Един Контролори.Ергономски дизајн одличен за долги игри.Лесен пристап до сите Радост-един копчиња.Направени од високо квалитетна ABS за заштита.Лесно да го вметнете и отстраните вашата Радост-Един контролори (Не се вклучени Nintendo Switch Конзола, Игри и Радост-един.).Удобен Зафат со Трајни Заштита.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа