.

.

ENFILY LED Игра Меч Додатоци Компатибилен со Nintendo Вклучите/Прекинувач OLED, се Префрлат Меч Игри Joycon(R) Контролер се Справи со Притисокот за Легендата на Zelda Skyward Меч HD

ENFILY LED Игра Меч Додатоци Компатибилен со Nintendo Вклучите/Прекинувач OLED, се Префрлат Меч Игри Joycon(R)

DEN 167.76
Достапност
Залиха

[Погоден за повеќе игри] : Вклучувајќи Ја и Легендата на Zelda : Skyward Меч HD, На Старец Свитоци V : Skyrim, На Старец Свитоци : Ножеви. [Совршен compability] Нови Дизајнирани за Nintendo Switch нова игра : The Legend of Zelda : Skyward Меч HD.без било сигнал одложување и сигнал пречки (ЗАБЕЛЕШКА : 2 AAA батерија се потребни, но не се вклучени.САМО за Право Радост-Един контролер.). [Реално искуство] : Меч форма, LED светло дизајн, кога ќе се вчита на батеријата, игри меч ќе емитираат зелена светлина кога ќе се свртат, ја играат играта, без сигнал за одлагање и пречки, уживаат во симулација на играта искуство. [Лесен за употреба] - Лесно да се инсталира и да ги отстрани Радост-Con (R) од Вклучите Skyward меч без какви било измени.Прилагодливи врвка за околу рака за дополнителна безбедност. [Сет Вклучува] : Zelda меч × 1, врвка за околу рака × 1 (Joycon и батерија, не се вклучени).Ако имате било какви прашања или сугестии, ве молиме слободно контактирајте со нас, 100% задоволството на клиентите gauaranteed, 24 часа е-мејл поддршка.Совршено се Вклопуваат Компатибилен со точни Joycon контролер, правото на големината и обликот го задржува Joycon цврсто во место Покренати се справи и врвот простор се направи на сите Joycon е копчиња лесен за употреба Извонредно искуство Зелено светло од различен интензитет во зависност од силата и лак на мечот замав Направи вашиот меч повеќе реални гејмерски искуство за да се Изедначи рачка за лесно стисок на Раката-friendly дизајн спречува намалувањето кога занишан и се зголемува безбедноста Прилагодливи врвка за околу рака да се вклопи во вашата рака големина [Пакет Содржина] Zelda меч × 1 врвка за околу рака × 1 [ Забелешка ] Само за точниот Joycon Joycon и батерии не се вклучени Треба да им овозможат на себе си со 2 AAA батерии.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа