.

.

ANNMETER Тениски Рекет за Nintendo Прекинувач, Игра Додатоци во Собата за N-да се Префрлате Радост-Един Контролер со врвка за околу Рака,Тениски Асови за Марио Тенис (Црвено

ANNMETER Тениски Рекет за Nintendo Прекинувач, Игра Додатоци во Собата за N-да се Префрлате Радост-Един Контролер

DEN 470.40
Достапност
Залиха

????【Рекет Аса за Марио】Специјално дизајнирани за Nintendo Switch Марио Аса игра, направи игра повеќе реални и интерактивни, па може да се потопи во играта и мора повеќе да се забавуваат.Answer : ___________________________ Note : Изберете Замав Режим за да го користите нашите тениски рекет. ????【Побезбедно Двојна Заштита】2 малку гума, во внатрешноста на тениски рекети, да ви помогне за да ја заклучите вашата Радост-един контролер цврсто и заштита на вашиот контролер.Прилагодлив на зглобот јаже совршено се вклопува корисници од сите возрасти, не е премногу голема или премногу мала.Не грижете се за да се тресат исклучување или на летање далеку. ????【Лесно да се Инсталира и да ги Отстрани】Совршена големина и облик за вашиот контролер.Едноставно поставете ја joycon контролер во стапица и да почнете да уживате во играта.По употреба, само го притисни надвор со вашите прсти. ????【Трајни ќе се чувствуваат како да сте на вистински тенис во споредба со седи на контролор и притискање на копчиња.

Параметрите на стоката

Weight:
3.17oz

Подобро ви се допаѓа