.

.

Кол Хаан Жените Маскирани Anorack Дожд Грб

Кол Хаан Жените Маскирани Anorack Дожд Грб

DEN 1943.52
Достапност
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Шел : 86% Полиестер, 14% Најлон; Надеж : 100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Во прилог худ.Целосно наредени со quilted обвивка.Лажичка полите.посебни големина тип : стандард.ткаат тип : Ткиво. 34" Маскирани anorak ветер : јакна со quilted лагер и лажичка полите.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа