.

.

Колумбија Жените Небесен Јакна

Колумбија Жените Небесен Јакна

DEN 2160.00
Достапност
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.OMNI-ТОПЛИНА : Нашиот патентиран Топлина Рефлексивни поставата обезбедува крајна рака топлина за управување за отворено перформанси.Оваа внатрешни работи покривачки се состои од нашите метален dot моделот дизајниран за да ја задржат топлината, додека дише ткаенина dissipates страна на влага. 100% СИНТЕТИЧКИ НАДОЛУ ИЗОЛАЦИЈА : надолу-стил збунувачки е флексибилен во сите правото поени, обезбедување на дополнителни воздух-мансарда, разновиден одговара, а најмногу топлина и уживање.КЛАСИЧЕН ОДГОВАРА : Ова се жените е отпорен на вода јакна карактеристики активен одговара за удобно топлина и заштита за време на активен сали.ПРАКТИЧНИ ФУНКЦИИ : Почнувајќи со вкусен руно куп наредени јака, внатрешна безбедност џеб, zippered страна џебови, и удобност ракави со палецот дупки да се задржи на раце навистина топло на зиморничав дена.ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА : Колумбија е внимание на детали е она што ги поставува нашата облека, освен.Впишување само на највисок квалитет на материјали, експерт крои и изработка.Ова е долготраен јакна ќе уживате за сезони за да се дојде.На Колумбија Жените Небесен Јакна комбинира стилски урбан изглед со технологија за да се задржи топло и суво.Одлична есен и зима јакна, ќе ви се допаднат женска силуета во облик во модерна намали.Нејзините отпорен на вода школка е наредени со нашите потпис Omni-ТОПЛИНА рефлексивни обвивка, заедно со вкусен кадифен руно-наредени јака дека instills чувство на сигурност кога времето се претвора супер blustery и студено. Уникатен оваа јакна, ракавите имаат вградено во палец дупки и удобност ракави за да се обезбеди чувство на контрола и топлината на вашиот грб и раце.Внатрешна безбедност џеб, и две zippered странични џебови чувајте ги вашите мали предмети безбедна (вклучувајќи ги и вашите раце кога отворено се добие екстра ладни).Водата отпорни ткаенини ви држи заштитени за време влажни екскурзии. Оваа женска зимска јакна се нуди во повеќе бои и големини.Продолжен големината на располагање.Активни и Редовно се Вклопуваат.За да се обезбеди големина можете да изберете е во право, да ги користат нашите големината на табелата и следниве мерење инструкции : За ракави, со почеток во центарот задната страна на вратот и да се измери преку рамо и надолу за да ракавот.Ако излезе со делумна број, тркалезни до следното дури и бројот.За градите, мерка во потполност дел на градите, под мишките и во текот на плешките, одржување на лента мерка фирма и ниво.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа