.

.

AGPTEK Обновливи Дожд Ponchos со Аспиратор & 1 Торбичка за Возрасни, Пешачење, Кампување

AGPTEK Обновливи Дожд Ponchos со Аспиратор & 1 Торбичка за Возрасни, Пешачење, Кампување

DEN 859.20
Достапност
Залиха

3-ВО-1 Мантил : на отворено дожд poncho водоотпорен за мажите е наменета за активности на отворено.Тоа може да се користи како mountaineering мантил,излети,мат за пешачење и повеќе.Погодност и Издржливи : Худ опфаќа целосна главата.Тоа има drawstring хауба и тоа што е подолго од просекот raincoats за поголема заштита.На AGPTEK мантил е корисно широко кога пешачење,риболов или други активности на отворено.Водоотпорен : На мултифункционален дожд грб водоотпорен poncho е направен од страна на СТП 3000 MM.Совршени како што вашиот итни комплет, риболов, кампување или било отворено излет.Пространа назад е во можност да се приспособат на голем капацитет ранец.Тоа ќе го задржи вас и вашиот ранец од добивање влажни.Доаѓа со Носи Торба : Лесни и огради до compactly за лесни за складирање.Може да се исфрлат во ранец, duffel торба, или се чуваат во автомобил канцеларија во случај на дождлив ден.Дали имате возбудлива активности на отворено доаѓа кога постои можност за raining.Тука е вашето решение.Тоа апсолутно ќе ве изненади со обезбедување на вас со сеопфатна заштита.Целна Клиент : .Голем итни комплет погоден за тинејџери, за возрасни, мажи, жени, девојки и момчиња, чија висина е над 160cm/ 5.25 ft.Водоотпорен : PU3000 MM (100% водоотпорни).Материјал : 210 T полиестер платно + СТП слој.Отвори : 230*140 CM (должина * ширина) 91*55 инчи.По пакување : 21*9.5*4 CM.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа