.

.

4 Пакет Звучник Конектор Harnesses за Одберете Хонда Возила

4 Пакет Звучник Конектор Harnesses за Одберете Хонда Возила

DEN 239.76
Достапност
Залиха

Персонален Компјутер.Персонален Компјутер.Персонален Компјутер.Персонален Компјутер.Персонален Компјутер.Додадете Црн Електрични Ленти : Широк околу 3/4inch Должина 16ft една ролна.Поправка на Spliced Жици, Кабел Изолација, Жица Занимаваат, и Голем Сите-Околу Куќата Она што Ќе Добиете : 4 Вкупно Harnesses Вклучени - 2 Пара Вклучени.Додадете црн електрични ленти Компатибилен Возила : Говорникот се Подигнат на 1990-Up Хонда и Акура Возила(се Вклучат Хонда Спогодба Хонда Граѓански Хонда Елемент Хонда Акура Хонда Ridgeline Хонда CRV Хонда Пилот Хонда Прелудиум Хонда HR-V Хонда HRV.Хонда Акура TSX ).

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа