.

.

Jensen SMPS-222 Преносни Вртливата Звучници со Помошен Кабел и Сметководствена Торбичка

Jensen SMPS-222 Преносни Вртливата Звучници со Помошен Кабел и Сметководствена Торбичка

DEN 1051.20
Достапност
Залиха

Вртливата Јазик - Rotate Од Лево и Десно за Слушање.Помошни Текст Џек со Кабелот вклучен за Поврзување на Вашиот Таблет, e Reader, Smartphone, i Pad, i Phone, i Pod, MP3 или други Digital Audio Player.Држи Вашиот Таблет, e Reader, Smartphone, i Pad, i Phone, i Pod, MP3 or Digital Audio Player Или во Вертикална или Хоризонтална Положба кога Играње.Сина Амбиентална Светлина и Моќ Индикатор, Носејќи Торбичка Вклучени, Моќ : 3 x "ААА' (UM-4) Батерии (Не се Вклучени).Jensen Преносни Говорникот Систем за Таблети/e Readers/Smartphones се Земе JENSEN SMPS-222 Преносни Говорникот Систем со вас кога сте во движење.Уживајте во удобноста на компактен говорникот дека има способност да држете го вашиот таблет, e Reader, smartphone, i Pad, i Phone, i Pod, MP3, или други digital audio player.Говорници swivels лево и десно кога слушате музика, потоа се врти назад во компактна единица за лесно пакување.На сметководствената торбичка е овозможен за да се олесни начинот на транспорт на ова лесни говорникот дека проекти, одличен звук.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа