.

.

Автоматско whisk Рака Електричен Миксер,5-Брзински Кујна Рачен Миксер 400W Јајце Beaters и Whisk со Турбо Поттик & Вадење на Копчето,Рачен Миксер Печење Beaters(Beaters, Тесто Куки, и

Автоматско whisk Рака Електричен Миксер,5-Брзински Кујна Рачен Миксер 400W Јајце Beaters и Whisk со Турбо Поттик

DEN 719.76
Достапност
Залиха

【5-БРЗИНСКИ SETTUNG И ТУРБО КОПЧЕ】 : Повеќе брзина рака миксер ќе ги задоволи сите на вашиот мешање треба.Побавно започнете ви дава мазна и непроблематична започне.Рачниот миксер е многу лесен за употреба. 【ПОБЕЗБЕДНО ДА се КОРИСТИ】 : Со 5 храна-одделение 304 од не ' рѓосувачки челик прилози, многу издржливи и отпорни на корозија.Comfortablely користење, лесен за чистење Не се лизга се Справи со Дизајн кој нуди удобен зафат. 【ПЕЧЕЊЕ СО ЛЕСНОТИЈА】 : Удобен и Безбедно да се уништат или чистење на електричен рака миксер е beaters кога сакате да се префрлите на различни beaters.Удобно да работат рака миксер со една рака. 【МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН БЕЗБЕДНОСТА ДОДАТОЦИ】 : електрични рака миксер вклучува 4 додатоци, две тесто куки, две миксери,Идеален за готвење и печење. 【Максимална Удобност】 : круг се справи може да донесе утеха на вашата операција.Тоа може да биде муфтија-насочен ладен и топол воздух конвекција топлина, брзо да ги отстрани топлина за долг живот.Телото се состои од цврсти материјали и е отпорна на абење.Супериорен изглед дизајн, лесно да се избрише, што во голема мера ќе го спаси чистење време. 1.5 Нерѓосувачки Челик Прилози. 2. Мултифункционален и 5 Брзина Одделение. 3.Едно Копче Вадење На Дизајн. 4. Лесно да се Чисти. 5.Добар Дисипација На Топлина Систем. 6.Исправена Standable База. 7.Мала Тежина и Преносни. 8.Едноставен за Инсталација и Употреба.Електрични рака миксер, со 5 брзини, ви овозможува да ја прилагодите на енергија како што се бара од светлината течни да се тешки на тесто смеси.Овој рачен миксер е вашиот најдобар кујнски помошник, да ги задоволат вашите разни храна желби.Рачниот миксер може да се користи за да се мешавина на течни состојки, преливи за салата, торти, колачи, леб, путер, шеќер, победи на јајца, uncooked бонбони, десерти и др.Тоа е дефинитивно најдобриот подарок за вашите готвење љубовници, соученици, колеги, пријатели и семејството. 1.5 Нерѓосувачки Челик Attachments2. Мултифункционален и 5 Брзина Grade3.Едно Копче Eject Design4. Лесно да се Clean5.Добар Дисипација На Топлина System6.Исправена Standable Base7.Мала Тежина и Portable8.Едноставен за Инсталација и Употреба.Брзина 1:Ова е добра почетна брзина за мешање сува храна и се чувствуваат најсоодветен брзина со турбо зголеми копчето.Брзина 2:Најдобри брзо да започнете со мешање на течни состојки, преливи за салата, кондензирана млеко.Брзина 3:За мешање торти, колачи и леб.Брзина 4:За creaming путер, шеќер, сирење, десерти и др.Брзина 5:За тепање јајца, готвење icings, бичувањето компири, бичувањето креми и сл.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа