.

.

Керамички Путер Јадење, Порцелан Путер Сад со Капак Справи со Капак Дизајн

Керамички Путер Јадење, Порцелан Путер Сад со Капак Справи со Капак Дизајн

DEN 358.80
Достапност
Залиха

Нашите путер сад се вклопува во стандардна големина путер стап, вклучувајќи ја и западна и источна стапчиња.Путер јадење е одлично да се користи кога готвење, печење или само складирање на вашите екстра путер.Направена со премиум-одделение керамички материјал, нашите путер јадење е тешко, издржлив, и не-стап за лесно да се исчисти.Путер јадење не е само путер чувар, исто така се многу добро садот за сол чувар, шеќер сад, зачини, тревки, леќата и сл.Ние обезбедуваме 90-ден се врати и замена за нашите производи.Било какви проблеми со производот, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа