.

.

BARMI Симулација Ајкула Морски Животни ПВЦ Модел Figurine Табела Украс Образование Играчка,Совршено Дете Интелектуална Играчка Подарок Сет

BARMI Симулација Ајкула Морски Животни ПВЦ Модел Figurine Табела Украс Образование Играчка,Совршено Дете Интелектуална

DEN 1987.20
Достапност
Залиха

★ВИСОК КВАЛИТЕТ на ИГРАЧКИ-Lifelike ајкула форми, одлични детали и изработка, голем играчки за децата да знаете некои животни.Направени од високо квалитетни ПВЦ материјал, силни анти-деструктивни способност, мазна површина.Симулирани животински модел за прикажување, детска играчка, домот и декорација на фотографија реквизити. ★ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН - дизајн е инспириран од природните лековити својства на растенијата, водопади, rainstorms и шуми во природата.Нежно ставете или отвори за да се направи тоа се вклопуваат совршено, така што тоа се вклопува удобно и може да се носи тесно или лабаво на кожата. ★ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТ-100% задоволство гарантира и пријателски услуги на клиентите.Нашата Интелектуална играчка обезбедува одлична гаранција за квалитет.Ако не сте задоволни со цел за било која причина, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде целосна наплата!. ★Мулти-Користете & SAFE -Да се развие размислување, на Нашата интелектуална играчки може да го стимулира децата имагинација, расудување и трпеливост.И се развие меморија, форма признавање и задача завршување.Нашата интелектуална играчки се исто така се користи за да се подобри рацете на вештини, рака-око координација, фината моторика вештини и вештини за решавање проблеми.Покрај тоа, да научат на важноста на тимската работа. ★Ние се посвети на себе си да обезбеди најдобра услуга на клиентите и да донесе најдобри шопинг искуство за секој клиент.Ако не сте задоволни со Сечење Умира, само нас контакт и ние можеме да понудиме целосна наплата.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа