.

.

BARMI Модел Играчка Диносаурус Дизајн Образовни Пластични Монтажни Assemblable Играчка за Деца,Совршено Дете Интелектуална Играчка Подарок Сет На

BARMI Модел Играчка Диносаурус Дизајн Образовни Пластични Монтажни Assemblable Играчка за Деца,Совршено Дете Интелектуална

DEN 820.80
Достапност
Залиха

★ВИСОК КВАЛИТЕТ на ИГРАЧКИ-Тоа ќе биде многу популарна со деца се поради уникатна цртан диносаурус дизајн.Ова е образовна играчка која може да се расклопуваат и составуваат од себе за да се подобри рака-око координација.Направени од премиум пластични материјали, тоа е без мирис, еколошки и издржливи. ★СОВРШЕН ПОДАРОК-Внимателен пакување и комплетен прибор, ова е идеален подарок за роденден партии и празници (роденден партии, Божиќ и Нова Година),исто така Можете да се опуштите и да уживате во забавни и рекреативни време, создавајќи пријатен и интимна семејна атмосфера.Затоа, тоа е исто така најдобар подарок за денот на Благодарноста, детски роденден, Децата ден. ★БЕЗБЕДНО СИГУРЕН-Сите парчиња се направени на заштита на Животната средина,без мирис и нула хемиски,не-токсични и невкусна вода бои материјал,убаво изшкуркан и насликани .Секој раб има кружен лак дизајн,мазна полиран без burrs,се чувствуваат мека и мазна во раце, дебела и убаво обоени, ќе не боли за вас и децата раце.На здрав изградба гарантира издржливост и долговечност.за да се обезбеди максимална заштита за вашето дете. ★Мулти-Користете & SAFE -Да се развие размислување, на Нашата интелектуална играчки може да го стимулира децата имагинација, расудување и трпеливост.И се развие меморија, форма признавање и задача завршување.Нашата интелектуална играчки се исто така се користи за да се подобри рацете на вештини, рака-око координација, фината моторика вештини и вештини за решавање проблеми.Покрај тоа, да научат на важноста на тимската работа. ★ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТ-100% задоволство гарантира и пријателски услуги на клиентите.Нашата Интелектуална играчка обезбедува одлична гаранција за квалитет.Ако не сте задоволни со цел за било која причина, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде целосна наплата!.Опис : Тоа ќе биде многу популарна со деца се поради уникатна цртан диносаурус дизајн.Ова е образовна играчка која може да се расклопуваат и составуваат од себе за да се подобри рака-око координација.Направени од премиум пластични материјали, тоа е без мирис, еколошки и издржливи.Три диносаурус модели со различни дизајни за различни големини.Тоа е најдобар избор за децата подарок.Точка Име : Модел Toy Material : Plastic Size Детали : Стил На : 8.9 cm x 24.5 cm x 16.4 см/3,5" x 9.65" x 6.46"(Прибл.) Стил Б : 9.8 cm x 29.5 cm x 15.4 cm/3.86" x 11.61" x 6.06"(Прибл.) Стил C : 9.8 cm x 29.5 cm x 15.4 cm/3.86" x 11.61" x 6.06"(Прибл.)Пакетот Вклучува : 1 X Screwdriver1 X Модел Играчка.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа